Down
محوطه سازی،طراحی فضای سبز،آبنما و الاچیق آرامش سبز تهران

فضای سبز+تراس سبز

تراس سبز

فضای سبز+تراس سبز

دومین عامل مهم صدمه زننده گیاه درتراس سبز اقدام به پرورش گیاهان در شرایط نامناسب محیطی است .

بعضی از گیاهان نظیر lantana و morninglory     در تراس سبز به آفتاب زیادی احتیاج دارند و خواهان یک پنجره جنوبی اند .حال آنکه گیاهان دیگر در تراس سبز .نظیر بنفشه آفریقایی و گونه های مختلف پاپیتال انگلیسی در سایه و نور غیر مستقیم خورشید برای فصل های متمادی رشد و نما خواهند کرد .اکثر گیاهان در تراس سبز تا حدودی قدرت سازگاری با شرایط محیطی را دارند . این گیاهان .در واقعه برای ادامه حیاط مجبور به سازش با شرایط محیطی تراس سبز هستند .خانه های مدرن غالبا بر اساس نیازهای اولیه زندگی انسان ها طراحی شده اند و توجه کمی از جانب معمارها به محل نگهداری گیاهان در تراس سبز میشود .با این وجود یک کاکتوس صحرایی و یک سرخس جنگلی اگر تحت مراقبت کمی درتراس سبز  قرار بگیرند .میتوانند با شرایط محیط تراس سبز سازش یافته و زنده بمانند .

شش اصل مهم در زمینه مراقبت و انتخاب گیاهان خانگی  در تراس سبز را باید در ذهن داشت :

آفتاب و روشنایی تراس سبز . حرارات  و رطوبت .تهویه .آبیاری .پاکیزگی گیاه .مراقبت های تابستانی تراس سبز  .

 

 

تراس سبز

فضای سبز+تراس سبز

 

تراس سبز  شما توانایی پرورش گیاهان را دارید در واقع همه مردم این توانایی را دارند . ولی ما میخواهیم شما را در به کارگیری صحیح این توانایی یاری و تشویق نماییم .در تراس سبز دلیل عمده عدم موفقیت در پرورش گیاهان خانگی سهل انگاری است .در تراس سبز گیاهان به شرایط مناسب آبیاری . هرس.آفتاب .غذا .خاک و گلدان کم و بیش حساس اند .لذا دما . رطوبت و هوای محیط خارجی و نیز محیط خاک بایست مناسب باشد در تراس سبز البته منظور آن نیست که گیاهان را باید تحت مراقبت های دایمی قرار داد . چرا که گونه های از کاکتوس ها و گیاهان آبدار و تعدادی از گیاهان برگی در تراس سبز وجود دارند که به جز آبیاری پراکنده و متفرقه چیز دیگری مطالبه نمیکنند . یا باغ های شیشه ای را میتوان برای ماه ها بدون مراقبت به حال خود واگذاشت .به هرحال اکثر گیاهانی که شما مایلید آنها را در خانه خود داشته باشید به درجات مختلف از مراقبت نیاز دارند این مراقبت ها آسان و ارزان بوده و از نطر تاثیر و قابلیت بهره شگفت انگیزی در مجموعه گیاهی تراس سبز شما دارند .

 

تراس سبز

همیشه پیشگیری از بیماری گیاهان تراس سبز آسانتر و بهتر از درمان است . این مطلب همانطور که راجب انسان صادق است در مورد گیاهان نیز عمومیت دارد.در رابطه با بیماری ها و آفت گیاهی تراس سبز . کتاب های زیادی موجود است ولی تعداد گیاهانی که در تراس سبزدر اثر ابتلا به بیماری از بین میروند .در مقایسه با گیاهان که در اثر سهل انگاری و بی اطلاعی باغبانان  تراس سبز از عادت گیاهی از بین میروند بسیار کمتر است این بخش در باره اصول صحیح باغبانیتراس سبز  پرورش گیاهان است و اگر شما از این اصول پیروی کنید در مقام یک پرورش دهنده تراس سبز از شانس و موفقیت بالایی برخوردار خواهید بود.

" محوطه سازی"+" طراحی فضای سبز"+" آبنما"+" آلاچیق"

خانه

آبنما و الاچیق

طراحی فضای سبز

محوطه سازی

تمام حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به آرامش سبز میباشد طراحی و پشتیبانی : طراحی وب سایت رسانه برتر